Przejdź do treści

 Jak to działa? 

Trzy proste kroki do doskonałej strony

od 2001 roku z pasją zajmujemy się projektowaniem i programowaniem stron internetowych. Realizujemy komplet usług związanych z budową strony internetowej - poczynając od projektu graficznego strony, poprzez jej umieszczenie - publikację, obsługę techniczną domeny, aż do regularnej aktualizacji zawartości.

01

Co oferujemy?

Ponad 16 lat doświadczenia w projektowaniu nie tylko stron internetowych. Obszar naszego działania to nie tylko Katowice, Chorzów, Gliwice, Sosnowiec - blisko 300 zadowolonych klientów z całego kraju świadczy o jakości naszych usług.


Więcej

02

Najlepsze rekomendacje?

Uczciwość, ciężka praca i zaufanie tworzą fundamenty stałej współpracy. Większość naszych klientów współpracuje z nami przez lata, realizując kolejne projekty.
Więcej

03

Gwarancja sukcesu?

To proste: dołączasz do naszego zespołu. Każde zrealizowane zlecenie to dla nas wiedza i doświadczenie, a dla zleceniodawcy sprawdzone usługi wysokiej jakości. Jesteśmy w stałym kontakcie z klientem, dzięki czemu masz możliwość wpływania na projekt na każdym etapie realizacji.

Więcej

Nasze realizacje

Co o nas mówią?

Opinie naszych klientów

Nasza firma została obdarzona zaufaniem przez setki klientów, poniżej mogą się Państwo zapoznać z niewielkim odsetkiem pozytywnych opinii.

Adam Dylus Dyrektor Żłobka miejskiego w Katowicach

Dziękujemy Tech-Studio za stworzenie elektronicznego systemu zapisów do Oddziałów Żłobka Miejskiego w Katowicach, umożliwiającego bezproblemowy, wygodny dla rodziców, całoroczny nabór do naszych placówek. Dzięki przyjętym i wdrożonym rozwiązaniom, wiele czynności zostało zautomatyzowanych, a lista wniosków stała się przejrzysta dla rodziców i administratora. System umożliwia również szeregowanie wniosków w zależności od zadanych opcji (np. daty oczekiwanego przyjęcia, wieku dziecka itp), co ułatwia wszelkie czynności sprawozdawcze.